بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه 1380 بر اساس مجوزات ماخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار، اقدام به پذیره نویسی سهام نمود.

مجمع عمومی موسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

بانک اقتصاد نوین پس از چند دوره افزایش سرمایه سنوات قبل، با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 22 اردیبهشت ماه 1399 بانک، افزایش سرمایه از مبلغ 13،131،000 میلیون ریال به مبلغ 30،425،734 میلیون ریال را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی (زمین) محقق و در تاریخ 18 / 04 / 1399 نزد اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

بانک اقتصادنوین طیف جامعی از خدمات بانکی و مالی را در شبکه خدمت رسانی خود با بهره مندی از کارکنان روزآمد و چند مهارته به گروه های مختلف مشتریان ارائه می دهد بانک اقتصادنوین متعهد است این رسالت را در چارچوب بانکداری اسلامی و جلب رضایت ذینفعان با تمرکز بر ارائه نوآورانه خدمات بانکی انجام داده و نقشی اثربخش در توسعه و رشد اقتصادی کشور ایفا نماید.

در صورت نیاز به اطلاعت بیشتر لطفا به وبسایت رسمی این بانک مراجعه فرمایید:
www.enbank.ir

در ادامه به چند نمونه کار از همکاری آژانس تبلیغاتی پرشیامدیا و بانک اقتصاد نوین اشاره می کنیم:

English
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم