کسب و کار خود را در خیابان ها نمایش دهید

تبلیغات تاکسی ، شامل نمایشگرهای تبلیغاتی در بالای تاکسی ها و مانیتورهای تبلیغاتی است که داخل تاکسی ها اجرا می شوند (یعنی تبلیغات مانیتور تاکسی).این روش در دستیابی به انواع مختلف مخاطبین عالی است.
این نمایشگر ها از میان جمعیتی از مردم عبور می کنند و پیام شما را برای جمعیت های مختلف به نمایش می گذارند.این محتوای پررنگ و رنگارنگ که در محیطی زرد رنگ قرار دارد میتواند توجه مردم را به خود جلب کند.
 تبلیغات تاکسی بورد ، یک قالب نسبتاً جدید است که با یک مانیتور کالبد خشک درون تاکسی را می شکند تا در محیطی بسته به مسافران دست یابد و توجه آنها را جلب کند. تاکسی بورد برای ارائه یک تبلیغات 15، 30 یا 60  ثانیه ای به افراد در حال سفر عالی است.
قیمت های تبلیغات تاکسی در مقایسه با سایر قالب های تبلیغاتی، رقابتی است. و اگرچه در شهرهای بزرگ این هزینه ها بیشتر است اما در مقایسه با دیگر رسانه های محیطی مقرون به صرفه تر می باشد.

چرا تاکسی را انتخاب کنیم؟

بازدید بالا

به طور متوسط تاکسی ها در تهران هر ماهه بیش از 3 میلیون بار دیده می شوند.

یاداوری تبلیغات

80% مسافران می توانند تبلیغاتی که در هفته گذشته دیده اند را به یاد بیاورند

امکان ایجاد محتوای بصری جذاب در مانیتور های تاکسی

تعداد بالای مسافر

تاکسی های تهران هر ماهه بیش از هزار نفر مسافر دارند

میانگین زمان بالا

میانگین زمان حضور مسافر در تاکسی 20 دقیقه می باشد.

تردد زیاد

در تهران، تاکسی ها آمار تردد بالایی دارند

تبلیغات روی سقف تاکسی:
تبلیغات تاکسی بر روی سقف، شامل لایت باکسی با ابعاد 5/81 *23 می باشد که در راستای تاکسی قرار می گیرد. این نوع تبلیغات محیطی در معرض دید مخاطبین گسترده تری قرار میگیرد، چرا که ثابت نیست و در مناطق مختلف شهر در گردش می باشد. پس تبلیغات  تاکسی که به صورت لایت باکس بر روی سقف تاکسی قرار میگیرد هم در روز و هم شب در معرض دید مخاطبین مورد نظر شما قرار میگیرد. حال اینکه شما می توانید مناطق مورد هدف خود را انتخاب کنید. تاکسی های خطی مناطق مختلف قابلیت اجرای این رسانه را دارند.
تبلیغات درون تاکسی (تاکسی بورد):
این رسانه تبلیغاتی، با ایده ای نوین در چارچوب ویدئو مارکتینگ و با استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا، امکان نشر پیام به شیوه ای هدفمند، جذاب و قابل اندازه گیری را برای صاحبان برندها فراهم میکند. تاکسی بورد ، مانیتوری به ابعاد 10 اینچ است که پشت صندلی راننده تاکسی قرار می گیرد و با زاویه 35 الی 40 درجه برای سرنشینان عقب، ویدئو پخش می کند. این مانیتورها از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین مانیتورهای موجود است که هیچ گونه پورت ورودی نداشته و از هرگونه دستکاری و کنترل غیر سیستمی در امان خواهد بود.
این مانیتورها کاملا هوشمند هستند و با استارت خودرو روشن می شوند و همچنین به شبکه انحصاری و کاملا ایمن متصل هستند و فرآیند دانلود و پخش را به صورت همزمان، بدون وقفه انجام می دهند.
کیفیت این نمایشگرها ، باعث شده که در زوایای مختلف، هیچ گونه افت کیفیتی در وضوح، رنگ و نور آن ایجاد نشود و تمامی مسافران داخل تاکسی، به صورت یکسان از تصاویر چشم نواز و کیفیت 4K آن بهره مند گردند.
میزان بازدید برند شما، با توجه به آمار به دست آمده در تاکسی بورد به صورت هفتگی 360 هزار نفر و به صورت ماهانه بیش از 4/1 میلیون نفر خواهد بود.
از مزایای تبلیغات تاکسی بورد این است که Time Base و Location Base می باشد. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر منطقه ای پیام خود را به مخاطبین برسانید. این رسانه تبلیغاتی نوین دارای داشبوردی هست که به شما این امکان را میدهد تا گزارشی از تبلیغات خود در هر زمانی که میخواهید را دریافت کنید و به شما گزارشی آنی به تفکیک روز، ساعت، تعداد نمایش و سایر جزئیات درمورد تیزر، لوگو، زیرنویس، QRcode، CallTo Action  میدهد. این نوع تبلیغات تاکسی به صورت آنلاین میتواند امکان مشاهده آنلاین تاکسی هایی که در آن تیزر شما پخش می شود را از روی نقشه به همراه مشاهده مشخصات دقیق هر تاکسی (مانند راننده) به شما بدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما در تماس باشید:

English
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم