اثرات استفاده از تبلیغ تاکسی در شب

اثرات استفاده از تبلیغ تاکسی در شب

تبلیغ تاکسی یکی از موثرترین تبلیغات در سطح شهر می باشد.

تصور کنید که با دوستانتان در حال جستجوی یک رستوران در شهر هستید. با تاریک شدن شب، ناگهان اجسامی که ممکن است در طول روز متوجه آنها نشده باشید، آشکارتر می شوند. شما می بینید که در حال مشاهده علائم روشن بالای تاکسی ها، بیلبوردها یا هر چیز دیگری هستید که به شدت روشن است.

نیازی به گفتن نیست که چشمان شما به نور بسیار حساس هستند. هنگامی که در محیط تاریکی قرار دارید ، مردمک چشم شما منبسط می شود و تا آنجا که ممکن است نور را وارد می کند. بنابراین وقتی چیزی را واقعاً روشن معرفی می کنید ، این تنظیمات را به هم زده و توجه شما را به خود جلب می کند. این اثر Firefly Effect نامیده می شود.

ما به خوبی از این موضوع آگاه هستیم و راه حل تبلیغاتی ما برای جلب توجه سریع تعداد زیادی از افراد، حتی اگر فقط برای یک ثانیه باشد، مناسب است. در حالی که قرار نیست در آن لحظه کالایی / خدماتی به فروش برسد، اما مزیت تبلیغ تاکسی این است که زمینه را برای شناخت برند فراهم می کند.

فراتر از آن، ارتباط مثبتی بین نام تجاری شما و داشتن یک شب تفریح ​​در شهر با دوستان ایجاد شده است.

در مورد تبلیغ کنندگان تاکسی، به یاد داشته باشید که حتی اگر هدف این است که مخاطبان بسیار گسترده ای را هدف قرار دهیم، اما ارزش دارد جمعیتی را که شبانه بیرون است، در نظر بگیریم. این افراد، افرادی هستند که به دنبال تفریح ​​هستند، ممکن است به مکانی برای شب ماندن احتیاج داشته باشند، یا اینکه (ناآگاهانه) مایل هستند پیشنهادهایی را در مورد آنچه باید بعد بنوشند یا بخورند ارائه دهند.

استفاده از تبلیغ تاکسی در شب جایگزین مناسبی برای تبلیغات مزاحم است زیرا از مزایای ظرافت نحوه کار بدن انسان بهره می برد. این یک روش مستقیم برای مشاهده و یادآوری نام تجاری شما توسط ده ها هزار نفر است.

آژانس تبلیغاتی پرشیا مدیا، مجری انحصاری تبلیغات تاکسی در سطح شهر تهران این موقعیت را برای شما فراهم میکند تا محصول یا خدمت خود را در معرض قشر بزرگتری از جامعه قرار بدهید.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

English
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم