مجتمع کشت و صنعت روژین تاک (روژین) نامی آشنا و برندی معتبر در صنعت مواد غذایی است. مجتمع کشت و صنعت روژین تاک در سال 1380 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید و با پشتوانه ی قوی مدیریتی به سرعت مراحل طراحی، خرید، نصب و راه اندازی را پشت سرگذاشت و در سال 1382 به بهره برداری رسید.

کارخانه شرکت روژین در استان کرمانشاه در زمینی به مساحت 24 هکتار(11 هکتار صنعتی)، بنا شده و مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات صنایع غذایی باظرفیت دریافت روزانه 4300 تن گوجه فرنگی است.

مجموعه موفق روژین تاک همچنین در انتخاب ماشین آلات همواره بر این تلاش  بوده است تا با حفظ حداکثر خواص مفید گوجه فرنگی ، به ویژه لایکوپن (رنگ دانه قرمز) و سایر آنتی اکسیدان‌های موجود محصولی سالم، خوشرنگ،خوش طعم و عاری از هرگونه فلزات سنگین، تولید و بسته بندی گردد. همچنین می توان برای دریافت اطلاعت بیشتر به وبسایت مجتمع روژین تاک مراجعه نمایید:

وبسایت: http://www.rojintaak.com

آژانس تبلیغاتی پرشیامدیا با افتخار همکاری خود را با مجتمع کشت و صنعت روژین از سال 89 شروع کرد. در این مدت ماحصل همکاری ما ایجاد بیش از 30 مورد طراحی در زمینه های بیلبورد، پوستر، بروشور، تبلیغات محیطی مترو، لمپ پست بنر و … بوده است. همچنین طراحی و ساخت بیش از 5 تیزر تلویزیونی را با افتخار برای این مجموعه انجام داده ایم.  ادامه نمونه خدمات انجام شده بر اساس این  همکاری را ملاحظه می فرمایید:

نمونه کارهای ویدیویی:

English
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم