مشاوره، برنامه ریزی و اجرا

مشاور تبلیغات بر نحوه ارتباط مشاغل با مشتریان فعلی یا مشتریان احتمالی متمرکز است و شخصی است که روندها و بازارهای هدف را درک می کند. مشاغل مشاوران تبلیغاتی را استخدام می کنند تا از تخصص خود در ارزیابی اقدامات تبلیغاتی خود و پیشنهاد پیشرفت استفاده کنند.

اولین قدم به عنوان مشاور تبلیغات این است که درک کاملی از تجارت مشتری خود کسب کنیم. به عنوان مثال ، اگر مشتری ما نانوایی است ، باید بدانیم که آیا آنها از طریق موسسات خرده فروشی می فروشند؟ رستوران ها؟ آیا آنها برای عموم آزاد هستند؟ آیا آنها یک محصول مورد علاقه خاص یک گروه خرید مانند کلوچه های مخصوص هم ارائه می دهند؟ انجام تمامی این مراحل بر عهده مشاور تبلیغات است.

با استفاده از این اطلاعات ، با ایجاد جریان رسانه ای که به بازار هدف او می رسد ، مشتری را در مارپیچ تبلیغاتی راهنمایی می کنیم. مشاور تبلیغات رادیو ، روزنامه ، مجلات ، تبلیغات آنلاین ، نشریات محلی ، بیلبوردها ، سایت های شبکه های اجتماعی و گزینه های تلویزیونی را ارزیابی می کند.

سپس مشاور تبلیغات نیازها و بودجه مشتری خود را در نظر می گیرد و از خلاقیت خود برای ایجاد گزینه های بازاریابی منحصر به فرد برای هر مشتری استفاده می کند. این وظیفه از پاسخ ساده به یک سوال تا تهیه یک کمپین تبلیغاتی در مقیاسی کامل که سالها طول می کشد ، متغیر است.

مشاور تبلیغات همه این کارها را با در نظر داشتن هدف بزرگ خود انجام می دهد: اطمینان حاصل میکند که مخاطب هدف پیام را می شنود. برای رسیدن به این هدف باید روشهای تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار را درک کند و از آنها استفاده کند. اما حتی بیشتر از این ،  باید درک کند که مشتری خود چگونه کار می کند و یا چگونه آن را تغییر می دهد تا نتیجه بهتری داشته باشد.

مشاور تبلیغات ممکن است یک آژانس تبلیغاتی باشد که از تمامی نیروهای خود در جهت مشاوره به مشتری استفاده میکند و بهترین نتیجه را میتواند در پی داشته باشد و یا شخصی متخصص در این امر است.

آژانس تبلیغاتی پرشیا مدیا، شرکت مشاور تبلیغاتی است که با استفاده از تمامی پتانسیل های خود از قبیل گروه ایده پردازی، گروه تحقیقات بازار، گروه بازرگانی و گروه هنری خود برای مشاوره دادن به شرکت ها استفاده کرده است.

ما ارزش گوش دادن به خواسته های شما، برای کمک به رسیدن به منافع متقابل خود را درک می کنیم. ما باید تجارت شما، بازارهای هدف، اهداف و محصولات/خدمات شما را کاملاً شناسایی کنیم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تبلیغات چگونه به رسیدن به جایی که شما هدف گذاری کرده اید کمک می کند. سپس خواهید دید که چگونه به سرعت می توانید نتیجه دلخواه خود را مشاهده کنید.

ما مجموعه مهارت ها و تجربیات خاصی در تحول دیجیتال و مدیریت تغییر و انتقال بازاریابی از تولیدات خانگی به راه حل های کاملاً برون سپاری شده و متمرکز یا قطب تولیدات بین المللی داریم.

تیم ما تعداد متعددی از اجراهای بین المللی از پروژه های تک و منحصر به فرد برای برندهای ملی و محلی تا پروژه های پیچیده تری با دسترسی آسان به محصول یا خدمت از چندین منطقه، را مدیریت کرده است.
بهترین فرآیندها، فن آوری ها و گردش کار به منظور ایجاد راندمان در هر نوبت استفاده می شود.
ما با مشتریان خود از نزدیک همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها را در فرآیندی که  به لحاظ مقیاس پذیر بودن و قابل تکرار بودن در نوع خود بهترین باشد، همراهی میکنیم.

English
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم